Author Topic: Deno_Black Javljanje za GSF  (Read 124 times)

Deno_Black

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • LUDJAK
  • Location: BIH
    • View Profile
Deno_Black Javljanje za GSF
« on: July 27, 2012, 04:35:56 pm »
Ime :Denis
Prezime :Bajrektarevic
Nick na Serveru :Deno_Black
Ime na Forumu :Deno_Black
Koliko imate sati igranja :3
Level :3
Iskustvo : 10/10Ja igram SA;MP dugo i mnogo znam o RP-u. Evo jedne moje IC Priče kako sam napisao,mnogo sam ulozio truda:

.: ROĐENJE :.

Moj ?ivot na ovome svijetu poćeo je 22.10.1990 godine.Rođen sam u Lokalnoj Bolnici u Los Santos-u.Ime mi je Woney,a przime Montana.Sin jedinac sam majke Angeline i oca Edia.Mome ocu i majci najveća ?elja im je bila dijete.Ta ?elja im se i ostvarila,bilu su presrećni povodom moga rođenja.

.: ODRASTANJE :.

Odrastao sam u veoma urbanoj okolini.Nije bilo nikakvih drogera?a,dilera u okolini.To je moga oca i majku činilo sretnim,jer su znali da se neću sutra baviti time.Otac mi je radio kao čuvar u jednoj lokalnoj banci u Los Santos-u,a majka je bila nezaposlena.Oćeva plata je bila dovoljna za ?ivot nas troje.Imali smo za hranu,piće i ostale potrebe.Nakon ?to sam napunio 7 godina,otac i majka su me upisali u ?kolu na podrućju Market-a.?kola je bila veoma lijepa i uredna,osoblje je bilo veoma kulturno,pristojno i pona?ali su se normalno.Ućio sam odlićno i bio sam jedan među najboljim ućenicima u ?koli.
Jednoga dana do?ao je otac s posla i rekao mi da ima presrećnu vijest za mene.Ja sav sretan sam rekao iz sveg glasa govori.Otac mi je rekao da ?eli da me upi?e u ?Krting Dru?tvo?,da treniram vo?nju karting vozilima.Tom vijesti sam se veoma obradovao i to me veoma razveselilo pristao sam na to i poljubio oca.Tako do?la je subota,otac je bio oslobođen posla.Iza?li smo rano ujutru i sjeli u oćev Club.Otac se uputio ka ?Karting Dru?tvu? u East Los Santos-u,inaće to je bilo najpoznatije dru?vo u San Andreas dr?avi.I?li su na razna takmićenja ?irom svijeta.Nakon ?to smo stigli u podrućje East Los Santos-a,parkirali smo vozilo i napustili vozilo.Uputili smo se ka ulazu u ?Karting Dru?tvo? i otac me je upoznao s direktorom ?Karting Dru?tva?.Čovjek je bio veoma pristojan i kulturan,?to me ćinilo sretnij.Popunio sam formular za trenige ?Karting Dru?tva?,rukovao se s gospodinom Direktorom ?Karting Dru?tva?,te smo ja i otac krenuli kući.Na treninge ?Kartin Dru?tva? sam i?ao redovno i svi su prepoznali moj talenat u vo?nji ?to me ćinilo sretnim.Nakon ?to sam zavr?io jo? dva razreda osnovne ?kole,sedmi i osmi.Do?lo je vrijeme za upis u srednju ?kolu.Otac i majka su ostavili odluku na meni i ja sam odlućio da upi?em Srednju Saobraćajnu ?kolu.Kao veoma odlićan u osnovnoj ?koli,odmah sam upao u Saobraćajnu,?kolu.


.: RASPADANJE ?KARTING DRU?TVA? :.

Bilo je to 15.7.2005 godine.Novine ?San Andreas New's?,stajale su na stolu.Pogledao sam naslovnicu i vidio: ?UBIJEN NAJPOZNATIJ BIZNISMEN I DIREKTOR KARTING DRU?TVA SAN ANDREAS DR?AVE?.Suze su automatski kanule s oćiju.Mislio sam da je to kraj za mene u svijetu vo?nji i utrka.To nije bila jedna od najvećih nesreća u mom ?ivotu,sutradan u ?San Andreas New's? novinama naslovnica: ?ZAPALJENO NAJPOZNATIJE KARTING DRU?TVO U SAN ANDREAS DR?AVI?.Ta vijest je bila na?okantnija u na?em ?Karting Dru?tvu?,shvatio sam to je raspad ?Karting Dru?tva?,svoju tugu sam podjelio s članvovima ?Karting Dru?tva?.Nakon nekoga vremena to sam prebolio,a i za nekoliko dana bli?io se poćetak srednje ?kole.



.: SREDNJA ?KOLA :.

Dana 3.8.2005 godine krenuo sam u prvi razred srednje saobraćajne ?kole.Upoznao sam se s ekipom i dopala mi se ekipa iz razreda.Tu smo prićali u raznim smjerovima i ?ta bih voljelji bit,ali ja sam sebi zacrtao da ?elim da postanem Automehnićar.Tako prolazili su dani i dani ?kolovanja ućio sam kao i obićno odlićno.Nakon duge 3 godine postao sam punoljetan moj 18 rođendan bio je 22.10.2008 godine.Povodom moga odlićnoga ućenja otac mi je platio vozaćki ispit,radi toga sam bio jako sretan.Sjećam se dobro moj auto vozać učitelj bio je Carlo Manrique i on mi je urućio moju vozaćku dozvolu.Nakon polo?ene vozaćke,problem je bio ?to nisam imao automobil,ali na to sam mogao čekati.I ostala je jo? jedna ?kolska godina te sam i nju zavr?io uspje?no.

.: PRONALAZK POSLA :.

Nakon uspje?noga zavr?etka srednje saobraćajne ?kole,smjera mehnićarstvo.Odmah sam se bacio na tra?enje posla.Oti?ao sam do glavnoga i lokalnoga ?Automehnićarskoga dru?tva? u Los Santos-u na pla?i i upitao gospodina,dali primaju nove zaposlenika.Te mu prilo?ijo dokumentaciju o zav?enom ?kolovnju.Zaćudio sam se njegovim odgovorim,odmah je rekao uredu primljen,bez testnog rada i slićnoga,ali ipak te rijeći su me usrećile.

.: PRVI DANI NA POSLU :.

Jednoga jutra moj ?ef Rizzy Mariquenozene mi je rekao da ću radili u Willowfield gara?i.Malo sam bio tu?an,ali ipak sretan ?to mi se pru?ila prilika za posao.Plata je solidna 400-500$ mjesećno.Tako radio sam i radio,popravljao auta i auta.Svaki dan sam bio sve sretnij i bio sam sve radoznalij kakvo će mi novo napucano auto doći poput ?Elegy-a?,?Infernus-a?,?Urunus-a? i mnogih drugih.Niko nije imao primjedbi na moj rad sve sam dobro obavljao.

.: KUPOVINA MOGA AUTOMOBILA :.

Nakon nekoliko mjeseci uspje?no rada,skupio sam 5000$,te sam odlućio da kupim bilo kakvo polovno auto.Dao sam oglas u novine da kupujem vozilo do 5000$.Nakon nekoliko dana telefon je zazvonio i javio sam se.Gospodin mi je rekao da prodaje vozilo marke ?Regina?,te mi je objasnio da ima NOS sistem,nove felge,spojlere i novu boju.Dogovorili smo da nađem pogledam i kada sam vidio ,zamolio sam gospodina da mi da provozam ?to je i uradio,nakon toga ?to sam provozao automobil odlućio sam da ga kupim,svoju u?teđevinu od 5000$ sam predao gospodinu i uzeo svoje auto i oti?ao.

.: NOĆNE ULIĆNE UTRKE :.

Od ljudih kojim sam popravio vozila,često sam zapitkivao gdje si ovo ovako slomio i slićna pitanja.Na to sam imao odgovore na noćnik ulićnim trkama.Bilo mi je čudno i nakon nekoliko mjeseci poćeo sam se zanimati za to.
Pitao sam jednoga lika tiho,gdje se to odr?ava i slićno.Čovjek mi je lijepo odgovorio i odlućio sam se doći jednu noć.

.: MOJA PRVA NOĆNA ULIĆNA UTRKA :.

Prvo utrku sam vozio 29.11.2008 godine.Sjećam se da je to bilo na podrućju Willowfield-a,stari tunel.Tu je bilo mnogo svjetla,napucanih automobila,dobrih ?ena.Malo sam se stidio svoje ?Regine? pored mnogih napucanih ?Infenrus-a?,?Elegy-a?,?Bullet-a? i ostalih brzih vozila.Tako do?lo je vrijeme za start,trka je poćela,srećom zavr?io sam na predposljenjem mijestu i nisam bio previ?e tu?an,znao sam prvi mi je put,a imam jedno od najsporih vozila.

.: DANAS JA,?ELJA ZA DOKAZIVANJEM :.

Danas jo? radim kao Automehnićar imam Reginu koju sam kupio prije jednu godinu.Prije dva mjeseca čuo sam od prijatelja Zeerino-a da na podrućju Marketa,postoji neki Crew takozvani ?Street Racers?,malo sam bio zaćuđen da su se ponovo vratili,jer sam prije par godina čuo vijest da su potpuno nestali,automobili im oduzeti,pohap?eni vozaći odnsno da je nad njima izvr?ena policijska racija.Sve vi?e i vi?e sam se zainteresio za ?Street Racers?,tako svake noći obilazim podrućje Marketa,i gledam u čo?kovima imali kakvih svjetla,dobrih ?ena ili utrka.Velika mi je ?elja da postanem jedan od njih.

Cega ste lider! :Groove St.
Zasto ste htjeli postati lider te organizacije :Zato sto je prejaka
Pricajte nam neku pricu o sebi (naravno u igrici) :


                                                                                IC PRICA

Share on Facebook Share on Twitter


ChrisStone

  • Administrator
  • Full
  • ***
  • Posts: 127
  • Molimo Registrirajte se :D
    • View Profile
Re: Deno_Black Javljanje za GSF
« Reply #1 on: August 01, 2012, 12:59:50 pm »
Kopirana priča pogledajte gore Rođenje ka?e da se zove Woney ne?to tako a ovaj se zove Deno.